Skip to the content

    Kontakt os              

 

 

Vils Tegloverliggere A/S

Næssundvej 171
7980 Vils, Mors
Telefon: 9776 7188
Email: info@vto.dk 

CVR: 27519881

Faktura sendes til:
faktura@vto.dk

Kontakt

Thomas Hundborg Jensen

Ejer, Direktør

Info@vto.dk , Thomas@vto.dk

Tlf.: 9776 7188, Mobil: 6166 9555

Anni Håning Jensen

Bogholderi, Adm.

Info@vto.dk , Faktura@vto.dk,

Anni@vto.dk ,

Tlf.: 9776 7188, Mobil: 5194 8624

Tina Vestergaard Christensen

Teknisk designer, ordrehåndtering

Info@vto.dk , Tina@vto.dk

Tlf.: 9776 7188

Bjarke Højbak Poulsen

Teknisk designer, ordrehåndtering

Info@vto.dk , Bjarke@vto.dk

Tlf.: 9776 7188, Mobil: 3171 7188

 Isabella Sørensen Bjerggaard 

Teknisk designer elev

info@vto.dk , elev@vto.dk 

Tlf.: 97767188, Mobil: 51932426

 

Camilla Sandgaard Christensen

Salg, markedsføring

salg@vto.dk

Tlf.: 97767188, Mobil: 61722588

Jørn Nielsen

Teknisk designer, ordrehåndtering

Info@vto.dk 

Tlf.: 9776 7188

Henrik Vangsgaard 

Produktionschef 

Tlf.: 9776 7188

Henrik Frøslev 

Chauffør  

Tlf.: 9776 7188, Mobil: 4072 1926

Ansøgning mailes til Anni@vto.dk

Tilføj gerne på ansøgning, at der gives samtykke til opbevaring i 6 mdr.