Skip to the content

Med vores solide erfaring og kendskab til produktion af tegloverliggere, tager vi udgangspunkt i hver enkel kundes behov.

Vi håndterer alt lige fra specialkonstruktioner tilpasset det mindre villabyggeri til udarbejdelse af komplette løsningsforslag i forbindelse med større byggeprojekter.

Produktionen ligger i Vils på øen Mors. Vi leverer herfra til byggepladser i hele landet. Vi øger jævnligt vores kapacitet til at kunne modsvare vores kunders stigende efterspørgsel.

Vils Tegloverligger A/S ejes og drives af Thomas Hundborg Jensen, som overtog virksomheden i 2004.

Brochure

Læs mere om Vils Tegloverliggere A/S og vores produkter i brochuren

Kontakt

Thomas Hundborg Jensen

Ejer, Direktør

Info@vto.dk , Thomas@vto.dk

Tlf.: 97767188, Mobil: 6166 9555

Anni Håning Jensen

Bogholderi, Adm.

Info@vto.dk , Faktura@vto.dk,

Anni@vto.dk ,

Tlf.: 97767188, Mobil: 61722588

Camilla Sandgaard Christensen

Opsøgende salg, opfølgning

salg@vto.dk

Tlf.: 97767188, Mobil: 61722588

Tina Vestergaard Christensen

Teknisk designer, ordrehåndtering

Info@vto.dk , Tina@vto.dk

Tlf.: 97767188

Bjarke Højbak Poulsen

Teknisk designer elev, ordrehåndtering

Info@vto.dk , Bjarke@vto.dk

Tlf.: 97767188, Mobil: 31717188

Jørn Nielsen

Teknisk designer elev, ordrehåndtering

Info@vto.dk , JN@vto.dk

Tlf.: 97767188, Mobil: 31717188

Kontakt os

Har du eventuelle spørgsmål, så er du meget velkommen til at kontakte os.